Web auditas

Internetinių svetainių auditas

Svetaines auditas

Internetinės svetainės auditas


Kaip nustatyti priežastį, kodėl svetainė neduoda reikiamų rezultatų, kodėl lankytojų į jūsų svetainę ne daugėja ir niekas neskuba apsipirkti internetinėje parduotuvėje? Atsakymas yra vienas - atlikti svetainės auditą (analizė). Svetainės auditas padeda nustatyti stipriąsias ir silpnąsias internetinio projekto puses, siekiant pagerinti jos veiksmingumą.

Po atlikto web audito gaunate išsamią ataskaitą. Audito ataskaitoje yra visos kritinės klaidos, pateikiama informacija, kurią galite pasinaudoti ir ištaisyti įmonės viduje.


Web audito Kaina

nuo 200€

Užsakyti

SEO auditas


Seo auditas - Paieškos auditas leidžia išanalizuoti nuorodų struktūrą svetainėje, turinį, techniniai niuansai kurie svarbūs paieškos robotams, svetainės matomumą paieškos sistemose ir kiti svarbus faktoriai. Nustatomi konkretūs elementai ir klaidos, dėl kurių paieškos robotai negali indeksuoti puslapių.

Po atlikto svetainės seo audito suteikiame ataskaitą su išsamių rekomendacijų pateikimų, apie tai kokias korekcijas reikėtų atlikti, siekiant pritraukti daugiau tikslinių lankytojų bei ištaisyti klaidas ir trūkumus, kaip padaryti svetainę geriau indeksuojama.


Seo audito Kaina:

nuo 200€

Užsakyti
Seo auditas
UX analizė

UX auditas (Usablity test)


Patogus svetainės naudojimas yra būtina sąlyga norint turėti lankomą svetainę. Jeigu pagrindinis puslapis nėra aiškus, ką įmonė daro, lankytojai išeina. Jeigu klientams sunkiai sekasi rasti reikiamos informacijos - jie visada turi galimybę pereiti į kitą svetainę, kur galima rasti informaciją paprasčiau.

UX auditas leidžia ištestuoti atvaizdavimą skirtingose ​​naršyklėse ir ekranuose. Analizuojama ar lengvas ir išsamumas navigacinis elementų meniu, struktūra svetainėje, informacijos tinkamumas, tenkinant tikslinės auditorijos poreikius. Auditas leidžia gauti išsamią ataskaitą apie esminius dalykus, kurių pagalba galima optimizuoti patogumą.


UX audito Kaina:

nuo 200€

Užsakyti

Reklaminis-Marketinginis auditas


Reklaminių kampanijų auditas - išsamus, objektyvus tyrimas skirtas įvertinti kontekstinę ir banerinę kampaniją. Po atlikto audito mūsų suteiktos rekomendacijos suteis reklamai daugiau efektyvumo bei leis padidinti pardavimus. Sužinosite kokie kanalai "atveda" potencialius klientus, kokie tai klientai ir kiek jie leidžia Jums uždirbti. Jūsų konkurencingos aplinkos nustatymas - ką veikia Jūsų klientai internete, analizė ir rekomendacijos.


Reklaminio audito Kaina:

nuo 350€

Užsakyti
Marketiniginis auditas

Web saugumo auditas


Web Saugumo auditas suteiks Jums visą informaciją apie svetainės pažeidžiamumą, kuris gali pakenkti Jūsų verslo reputacijai. Nepažeidžiamas tinklapis turi palankias sąlygas įmonės veiklos pajamų augimui ir vystymuisi, taip pat gerina klientų ir partnerių pasitikėjimą.

Iš analizės galima nustatyti pažeidžiamumą, per kurį potencialus įsibrovėlis gali prieiti prie administracinių svetainės funkcijų ar serverio, apeinant standartines valdymo įrankius. Analizuojamos rizikos, susijusios su spragų galimybė. Atlikta analizė suteikia rekomendacijas dėl veiksmingų mechanizmų įgyvendinimo, siekiant užtikrinti saugumą ir apsaugą svetainėje nuo įsilaužimo.


Web saugumo auditas Kaina:

nuo 1350€

Užsakyti
Saugumo auditas