Vizualizacijos

3D Vizualizacijos ir modeliavimas

Realistine vizualizacija

Hyper realistinis perteikimas


Dauguma musu vizualizacijos darbų pasižymi aukštos kokybės realistiniu vaizdu, kurio pagalba galūtinis variantas atrodo tarsi tikrovės nuotrauką. "Šlifuojame" objektą tol, kol gaunamas realistinis vaizdas, kuris beveik nesiskeria nuo tikrovės, o kartais atrodo net geriau. Kuriame kaip interjerą taip ir eksterjerą, dirbame ir su atskirais objektais.


Vizualizacijos Kaina

nuo 500€

Užsakyti vizualizacija

3d Produktų vizualizacija


3D vizualizacija suteikia galimybė dizaineriams ir architektoriams greičiau suderinti projektą, gauti gražu portfolio, laimėti konkursą, atitikti dizaino idėją, parduoti baldus ir prekės. Projektuotojams ir reklamos bei NT agentūroms suteikiame galimybė gauti grafinius resursus, kurie dar nėra realizuoti tikrovėje, kurių pagalba busimam pirkėjui lengviau įsivaizduoti koks tai bus namas ar objektas. Galima užsakyti viena vaizdą skirta parodai ar pristatymui arba kompleksinius sprendimus skirtingais kampais komercijai.


Kaina:

nuo 200€

Užsakyti vizualizacija

3d objektai
3d vizualizacijos

3d modeliavimas


3D modeliavimas - objektų visuma padedančia modeliuotojui ir vizualizatoriui greičiau modeliuoti įvairias scenas. Jau paruošti modeliai suteiks galimybė greičiau pabaigti projektą. Visi modeliai turi materialus ir teksturas kurias galima naudoti savo projekte. Taip pat atliekame naujų koncepcinių modelių modeliavimą pagal pateiktus brežinius.


Kaina:

nuo 200€

Užsakyti vizualizacija

Animacija / 360 panoraminis vaizdas


Animacija - tai video, sukurtas 3D pagrindu pasinaudojus šiuolaikiškomis video montavimo technologijomis, turintys tikslą maksimaliai parodyti busimo objekto vaizdą potencialiam klientui. Animacijos sukurimas tai sudėtingas procesas: techninis, scenarijinis, animatorinis, kompozitorinis todėl dažnai jo kaina pakankamai didelė.


Kaina:

nuo 900€

Užsakyti vizualizacija

3d animacijos kuryba