SEO Auditas

Internetinių svetainių SEO auditas

Kam reikalingas SEO auditas?

SEO auditas - leidžia išsamiai išanalizuoti svetainės klaidas ir nukrypimus interneto erdvėje. SEO auditas tai pagalba Jūsų internetiniam puslapiui, kuris gali atsirasti pirmose paieškos pozicijose. Svetainės SEO auditas atliekamas pagrindinimis kryptimis:

  • Tekstinis SEO auditas: Tikrinama kaip gramatiškai ir taisyklingai yra parašyti tekstai, ar yra naudojami raktiniai žodžiai pagal atitinkama temą.
  • Techninis SEO auditas: Tikrinamas svetainės techninis palaikymas, radimas ir neutralizavimas klaidų. Čia priskiriami ir raktiniai žodžiai, meta tagai, antraštės – kitų reikalavimų patikra. Čia atliekami "mobile-frendly" testai, kiti reikiami auditai.
Visi tyrimų metodai skirti pasiekti vieną galutinį tikslą - optimizuoti veiklą svetainėje. Optimizavimas leidžia pasiekti tokią svetainės struktūrą, kurį bus įdomi skaitytojams ir paieškos sistemoms, kuo pasiekoje galima tikėtis padidinto pelningumo.Siekiant maksimaliai padidinti svetainės našumą, visi darbai turi būti atlikti tik savo srities, aukštos kvalifikacijos specialistais. Mes galėsime padaryti išsamią analizę, išskirti svarbius parametrus ir jais remiantis atlikti teisingas išvadas. Rezultate, klientas gauna rekomendacijų rinkinį, kurio pagalba galės pagerinti svetainės našumą.

Kas yra SEO?

Šiuo metu Google yra viena iš populiariausių paieškos sistemų internete. Šį sistema tarp milijonų skirtingų puslapių leidžia rasti tą, kuris labiausiai atitinka užduotą užklausą į paieška. Vykdant tinklapių paiešką Google remiasi puslapių turiniu, raktiniais žodžiais antraštėje ir aprašyme bei kitomis reikšmėmis. Įvertinus visus išvardintus veiksnius, kurie yra svarbūs Google išduodamam rezultatui, internetiniai puslapiai išdėstomi paeiliui pagal svarbą: nuo viršaus iki apačios, tai yra nuo svarbiausio iki mažiau svarbaus. SEO - tai procesas leidžiantis optimizuoti savo internetinė svetainė pagal Google sistemos naudojamus algoritmus, kuris padeda užtikrinti „švarią“, patikimą ir efektyvią paiešką internete, tuo pasekoje pakelti savo internetinę svetainę aukščiau už savo konkurentus.
SEO auditas
Pav. SEO auditas

Kokia SEO nauda?

  • Iškelia svetainė į geresnės pozicijas google paieškos sistemoje
  • Pilna internetinių svetainių indeksacija
  • Naujo vartotojų srauto atvedimas į svetainę
  • Pozicijų augimas pagal raktinius žodžius Google paieškos sistemoje
  • Leidžia pašalinti visas klaidas ir defektus interneto svetainėje.

Norite sužinoti daugiau?

+(370) 606-56037
El. pastas

Pasidalinti SEO auditu: