Reklama

Online reklamos paslaugos

Adwords reklama

Google AdWords


Kontekstinė reklama (žinoma kaip SEA) - reklama internete, kuri yra demonstruojama paieškos sistemose ir svetainėse. Šios reklamos rūšis skiriasi nuo tradicinių reklamų internete tuom, kad priklauso nuo konkretaus vartotojo paieškos užklausos arba nuo puslapio temos. Pagrindinis kontekstinės reklamos privalumas - pritraukti visą tikslinę auditoriją svetainėje, t.y. lankytojus, kurie yra suinteresuoti reklamuojamu produktu ar paslauga. Tokiu budu, SEA tiksliai koreliuoja išlaidas su galutiniu rezultatu: klientas moka tik už tuos vartotojus, kurie jau perėjo į jo svetainę paspaudę ant reklaminės nuorodos.


Kaina

nuo 200€

Užsakyti

Naujienlaiškių siuntimas


Darbas su esamais įmonės klientais, kuris yra orientuotas didinti lojalumą ir skatinti papildomus veiksmus (dažniausiai-pirkimus), siunčiant informacinius pranešimus į klientų pašto dėžutes. Email-marketingas tai nėra masinis teminių laiškų siuntimas iš duomenų bazės į elektroninius paštus, tokiu atvėju – tai ne darbas su potencialiais klientais, o šlamštas (SPAM).


Kaina:

nuo 200€

Užsakyti
Seo auditas
baneriai

Banerinė reklama


Grafinė reklama (Medijos reklama) internete. Šios reklamos rūšimi yra siekiama kurti firminių prekių vartotojų asociaciją, susijusia su konkrečiu produktu ar paslauga. Tai padidina prekės ženklo žinomumą, didina auditorijos lojalumą ir stiprina įmonės įvaizdį. Medijos reklama (banerinė reklama) pradėda efektyviai dirbti tada, kai ją pradėda daug rodyti, tai pat tokia reklama reikalauja nuolatinio buvimo informacijos srityje.


Kaina:

nuo 200€

Užsakyti

Optimizavimas paieškos sistemoms


Interneto svetainės "pasislinkimas" į pirmąsias paieškos vietas pagal veiksmingiausias užklausas (žinomas kaip SEO). Vartotojai, įrašydami tam tikrą paieškos užklausą yra suiteresuoti produktais, paslaugomis ar informacija: konkrečia užklausos forma išreiškia savo ketinimus. Pakliuvus į interneto svetainę iš paieškos sistemos, vartotojai iš karto gali atlikti norimą veiksmą - pirkti reikiamas prekes ar užsisakyti paslaugas. Svetainės optimizavimas vyksta pagal taip vadinamas "branduolinias užklausas", t.y. veiksmingiausios ir populiariausios užklausos nustatomos pagal šių užklausų paieškų dažnumą. Tokiu budu, paieškos optimizavimas į svetainę pritraukia tam tikrą auditorijos segmentą ir idealiai tinka mažų ir vidutinių įmonių augimui - dėka vieno kliento palankios kainos.


Kaina:

nuo 350€

Užsakyti
Svetainiu optimizavimas

Socialinis Medijos Marketingas


Darbas su įvairiomis teminėmis bendruomėnemis ir socialiniais tinklais: dalyvavimas diskusijose, nuomonės išreiškimas. Ši reklamos rūšis padidina auditorijos lojalumą ir prisideda prie efektyvesnio marketingo problemų sprendimo, su kuriais susiduria įmonė (žinomas kaip SMO).


Kaina:

nuo 350€

Užsakyti
Saugumo auditas